yosundikeybahce-stabilize-saksı-alan-düzenleme

HAKKIMIZDA

Hikayemiz doğaya ve sanata olan aşkımız ile başladı. Yaptığımız her işe sanatı katarken yolumuz 2014 yılında yosun ve stabilize bitkiyle kesişti. Bize güvenen ve sanatımıza değer veren sizler sayesinde büyüyerek bugünlere geldik. Biz en iyiyi hayata geçirme aşkıyla tasarımlarımızı yaparken zaman hızla geçti. Şimdi dönüp geriye baktığımızda yüzlerce alanda, sevdiklerinizle paylaştığınız anılarınızın ve en sevdiğiniz mekanların parçasıyız.

Yaşam alanlarınızda doğayı yaşamak istediğiniz her alanda çözüm üretiyoruz. Size özel tasarımlarla mekâna değer katan biyofilik tasarımlar gerçekleştiriyoruz.
Hayallerimizin sınırsızlığının heyecanıyla sizlere en iyiyi sunana kadar pes etmiyoruz. Bazen bir ağacın yaprağında gizlediğimiz detaylarla, bazen aydınlatmalarınızla bütünleşen bitkilerle sizleri etkilemeye devam ediyoruz.

Doğayla sanatın birbirine olan aşkını anlatacağımız hikayemizi sizlerle de paylaşmak isteriz.

MİSYON

Yosun Dikey Bahçe, tasarım projelerini insan ve çevre koşullarına göre hayata geçiren bu çalışmaları yaparken de çözüm ortağı olduğumuz projelerde sürdürülebilirlik anlayışını perçinleyen uluslararası kalite standartlarına uygun ürün ve hizmetler sunarak sizlerin memnuniyetini sağlamaktadır.

Tüm uygulamalarımızda inovasyon ve AR-GE çalışmalarımızı daimi ve yenilikçi tasarımlarla hem yurt içi hem yurt dışı pazarlarında da sürüdürülebilir ürünleri ile yer almayı amaçlamaktadır.

yosundikeybahce-yosun-duvar
yosundikeybahce-mumyalanmıs-bitkiler-yosun-duvar

VİZYON

Yosun dikey bahçe çözüm ortaklarımıza A Plus ürünlerimizle butik uygulamalar ve biyofilik tasarımları sunarken kategorimizde en iyi hizmeti sağlayıp çalışanlarımıızın ve toplumumuzun kullanım kolaylığına ve ihtiyaçlarına itibar edeceğiz. Kurumsal sosyal yükümlülüklerimizi yerine getiren çevreye ve insana saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

DEĞERLER

Yosun dikey bahçe ailesi olarak açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde insan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı hazırlıyoruz.

  • Dürüst ve adil davranma
  • Müşteri memnuniyeti
  • Bireye saygı
  • Doğaya saygı ve koruma
  • Liderlik
  • Verimlilik
  • Kişisel verilerin korunması
  • Açık kapı politikası
yosundikeybahce-korunmus-bitki